AktualityEveryplaceProjektSoubory ke staženíKontakt
  [Translate to Český:] Dieses Projekt wurde mit Unterstützung der Europäischen Kommission finanziert. Die Verantwortung für den Inhalt dieser Mitteilung trägt allein der Verfasser; die Kommission haftet nicht für die weitere Verwendung der darin enthaltenen Angaben.

  Everyplace

  Co je Everyplace EU?

  EU Everyplace není zaměřen na známé metropole, ani na známé turistické atrakce, ale na obyčejná, málo známá  místa v evropských zemích. Každé město - každé místo - má svůj příběh, historii,  zajímavosti.

  Aktuální projekt se snaží přiblížit zajímavé prostředí těchto méně  navštěvovaných míst, zaměřuje se na malá a středně velká města  a rozšíření turistického ruchu. Výzkum ukazuje, že mezi 5 a 10% veškeré reklamy  je vyhrazeno pro regionální dění. Města, která uplatňují principy strategického plánování na trhu chtějí zajistit lepší budoucnost pro své občany a místní podniky, oproti městům, která nechávají  svou budoucnost na náhodě nebo setrvačnosti (Kotler et al, 1999).

  Místa, v tomto případě, města, nemusí poskytovat pouze zajímavý a smysluplný kontext  pro náš jazykový obsah, zároveň mohou sloužit jako rozšiřující médium. Tento projekt nabízí  levný online nástroj propagace takových měst. Města na oplátku získají přístup k výslednému produktu na svých webových stránkách, v obchodních organizacích,ve  sdruženích  a na místních školách.