HighlightsEveryplaceProjektasParsiuntimaiKontaktai
  [Translate to Lietuvos:] Dieses Projekt wurde mit Unterstützung der Europäischen Kommission finanziert. Die Verantwortung für den Inhalt dieser Mitteilung trägt allein der Verfasser; die Kommission haftet nicht für die weitere Verwendung der darin enthaltenen Angaben.

  Everyplace

  Kas yra EU EveryPlace?

  EU Everyplace yra ne triukšmingas sostinės metropolis, taip pat ne gerai žinoma turistų lankoma vieta, bet  nedidelė, mažai žinoma vietovė, atstovaujanti Europos provincijai. Kiekvienas miestas bei kiekviena vietovė  turi savo istoriją ir lankytinas vietas.

  Šiuo projektu siekiama įtraukti rečiau lankomų savo turiniu turtingų vietų aplinką, taip parodant mažus ir vidutinius Europos sąjungos miestelius, panaudojant juos kaip sklaidos nešėją. Regionų plėtros tyrimai rodo, kad šiandien vietovių marketingas įsibėgėja, „nuo 5 iki 10 proc. visos reklaminės erdvės laikraščiuose yra skirta vietovių, regionių ir tautų marketingui“, „tos vietos, kurios rimtai taiko strateginius rinkos planavimo principus, sukurs geresnę ateitį savo piliečiams ir vietiniam verslui nei tos, kurios viską paliks savieigai ir inercijai (Kotler ir kt. 1999).

  Vietovės, šiuo atveju, miestai, gali pateikti ne tik mūsų kalbos turinio patrauklų ir prasmingą kontekstą, tačiau taip pat gali būti sklaidos terpė. Projekte planuojama sukurti interneto priemonę, skatinančią propoguoti  tokius miestus. Miestai bei miesteliai savo ruožtu platins prieigą prie produkto per savo internetines svetaines, verslo organizacijas, asociacijas, vietos kolegijas.